Budownictwo wczoraj i dzis : Australia House / Andrew Burns Architect

Filed Under: Uncategorized    by: admin

Brett Boardman Architekci: Andrew Burns Architekt Lokalizacja: Urada, Prefektura Niigata, Japonia Lokalni architekci: Souhei Imamura, Sotaro Yamamoto Zespół konkursowy: Andrew Burns, Casey Bryant Project Rok: 2012 Obszar projektu: 120,0 m.
Fotografie: Brett Boardman, dzięki uprzejmości Andrew Burns Architect + 18 Projekt został zainicjowany po upadku pierwotnego domu Australii (100-letniego japońskiego gospodarstwa).
Zasadniczo jest to projekt odzyskiwania po awarii, ale o charakterze kulturowym.
Struktura została przeprojektowana, dzięki czemu może służyć jako schronienie podczas przyszłych katastrof.
Mniej niż rok od ogłoszenia zawodów do zakończenia budowy.
Wymagało to fantastycznych prac podwalinowych od Ambasady Australii w Tokio i szybkiej budowy przez lokalnych wykonawców, Iizuka Constructions i Onojeima Constructions.
.
Brett Boardman Prosta, czysta geometria, która stwarza możliwości, a raczej zamyka je za pomocą nadmiernego architektonicznego autorstwa.
.
Brett Boardman Główna galeria koncentruje się na wale, a nie na dramatycznym widoku na dolinę.
W ten sposób usypany wał staje się trzecią ścianą galerii, stwarzając artystom i kuratorom okazję do obcowania z krajobrazem.
Dzięki uprzejmości Andrew Burns Architect Przez skupienie się na zwykłym widoku, a nie na niezwykłym widoku, stara się przypomnieć nam o wartości zwykłych, lokalnych rzeczy, po GFC i po wielkim trzęsieniu ziemi w Japonii po wschodzie.
.
Brett Boardman Unikalna współpraca między artystą i architektem, aby osadzić stałą pracę w galerii.
Pracę można ukryć za pomocą dużego panelu cedrowego.
Mam nadzieję, że nowe stałe dzieło zostanie umieszczone w przestrzeni galerii na każdym trienale, więc za 15 lat można wejść do przestrzeni i odsłonić 6 fascynujących stałych dzieł.
Dzięki uprzejmości Andrew Burns Architect Projekt rezonuje z wieloma strukturami użytkowymi w regionie, stromym dachem, bezpośrednią ekspresją i położonym blisko drogi, aby był łatwo dostępny podczas opadów śniegu.
Nie tyle odwoływałem się do tych budynków, kiedy je projektowałem, ale podążałem tą samą podstawową logiką, którą podążają.
.
Brett Boardman Stromo spadzisty dach wznosi się do daikoku-bashira (króla), tworząc wysoką galeryjną przestrzeń w niewielkiej objętości.
.
Brett Boardman Pomimo swojej wielkości (120 mkw.) Ten budynek ma jakość instytucjonalną, choć ma również niejednoznaczną obecność struktury wiejskiej i obiektu sztuki.
[patrz też: gładź gipsowa cennik, dyfuzor kominowy, centralna informacja ksiąg wieczystych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: centralna informacja ksiąg wieczystych dyfuzor kominowy gładź gipsowa cennik

Archiwum

© Copyright 2021 aranżacje wnętrz All Rights Reserved