Architektura i nowoczesne budownictwo – Pernambuco Arena / Fernandes Arquitetos Associados

Filed Under: Uncategorized    by: admin

Dzięki uprzejmości Fernandes Arquitetos Associados Przy pojemności miejsc siedzących wynoszącej 46 000, Pernambuco Arena będzie gościć gry w fazie grupowej i ćwierćfinale Pucharu Świata 2014.
Zaprojektowany przez Fernandesa Arquitetos Associados, główną osobliwość tego projektu, i co sprawia, że Wyróżnij się z innych projektów miast goszczących Mistrzostwa Świata FIFA 2014, jest to, że nie jest budowany w skonsolidowanym obszarze miejskim.
Projektowym wyzwaniem tego projektu jest stworzenie budynku w pełni zintegrowanego ze środowiskiem naturalnym, które w drugiej chwili może ustanowić związek jedności z przyszłym rozwojem urbanistycznym planowanym dla regionu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Położony w S.
O Lourenço da Mata, obszarze metropolitalnym Recife, okolica Arena składa się częściowo z rodzimego lasu, rzeki Capibaribe, cieków wodnych i obszarów chronionych przez środowisko naturalne, co nadaje jej unikalny charakter.
Ponadto lokalizacja znajduje się blisko autostrady BR-408 i przyszłej alei, która połączy okoliczne osiedla i centrum Recife, czyniąc z niej strategiczne miejsce, które pozwoli na szybki i sprawny dostęp do publiczności Dzięki uprzejmości Fernandes Arquitetos Associados Biorąc to pod uwagę, budynek ma charakter topograficzny, wysoki kształt, zawsze niższy niż otaczające go wzgórza.
Celem jest nadanie uczuciu wynurzenia jako czegoś, co wypływa naturalnie z gleby, a nie z czegoś sztucznie zbudowanego.
W przeciwieństwie do pionowych elewacji, wznosząca się geometria obwiedni budynku pozwala na nowe relacje z ludźmi i przyszłymi budynkami, zmniejszając wpływ zwykle powodowany przez monumentalne budynki tej wielkości.
Dzięki uprzejmości Fernandes Arquitetos Associados Arena została zaprojektowana z myślą o stworzeniu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników oraz zróżnicowanej atmosferze we wszystkich dziedzinach, tworząc unikalne doświadczenie dla kibiców i graczy.
Innym aspektem projektu jest troska o zrównoważony rozwój, wśród innych rozwiązań proponuje się optymalizację naturalnego światła i naturalnej wentylacji, zbieranie wody deszczowej i armaturę oszczędzającą wodę.
Dzięki uprzejmości Fernandes Arquitetos Associados Arena Pernambuco będzie mogła organizować imprezy dla różnych celów, takich jak koncerty, festiwale, konferencje, targi i imprezy sportowe.
Tak więc arena będzie główną atrakcją i nadrzędne znaczenie dla wzrostu gospodarczego regionu.
Dzięki uprzejmości Fernandes Arquitetos Associados W przyszłości Arena zostanie połączona z Cidade da Copa; nowe centrum miejskie z obszarami mieszkalnymi i handlowymi, placówkami oświatowymi i wypoczynkowymi, które przyczynią się do rozwoju i rozwoju obszaru metropolitalnego Recife.
Dzięki uprzejmości Fernandes Arquitetos Associados Architekci: Fernandes Arquitetos Associados Lokalizacja: S.
O Lourenço da Mata, Brazylia Spodziewane zakończenie: 2013
[więcej w: wniosek o przyłączenie do sieci gazowej, gruntowy wymiennik ciepła cena, centralna informacja ksiąg wieczystych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: centralna informacja ksiąg wieczystych gruntowy wymiennik ciepła cena wniosek o przyłączenie do sieci gazowej

Archiwum

© Copyright 2021 aranżacje wnętrz All Rights Reserved